Polityka prywatności

Twoja prywatność jest dla nas ważna. Zgodnie z polityką firmy wf mag szanujemy Twoją prywatność w odniesieniu do wszelkich informacji, które możemy od Ciebie zbierać w ramach naszej witryny internetowej http://wf-mag.pl oraz innych witryn, które posiadamy i które obsługujemy.

Prosimy o podanie danych osobowych tylko wtedy, gdy naprawdę potrzebujemy ich do świadczenia usługi. Gromadzimy je w sposób uczciwy i zgodny z prawem, za Twoją wiedzą i zgodą. Poinformujemy Cię również, dlaczego je zbieramy i jak będzie używany.

Przechowujemy zebrane informacje tylko tak długo, jak jest to konieczne do świadczenia żądanej usługi. Jakie dane przechowujemy, będziemy chronić w ramach komercyjnie akceptowanych środków, aby zapobiec utracie i kradzieży, a także nieautoryzowanemu dostępowi, ujawnieniu, kopiowaniu, wykorzystaniu lub modyfikowaniu.

Nie udostępniamy żadnych danych osobowych publicznie ani stronom trzecim, z wyjątkiem przypadków, gdy jest to wymagane przez prawo.

Nasza strona internetowa może zawierać linki do zewnętrznych stron, które nie są przez nas obsługiwane. Należy pamiętać, że nie mamy kontroli nad treścią i praktykami tych witryn i nie możemy przyjąć odpowiedzialności za ich odpowiednie polityki prywatności.

Możesz odrzucić naszą prośbę o podanie swoich danych osobowych, rozumiejąc, że możemy nie być w stanie zapewnić Ci niektórych pożądanych usług.

Dalsze korzystanie z naszej strony internetowej będzie traktowane jako akceptacja naszych praktyk dotyczących prywatności i danych osobowych. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące tego, jak postępujemy z danymi użytkownika i danymi osobowymi, skontaktuj się z nami.

Niniejsza polityka obowiązuje od 17 września 2020 r.

Polityka prywatności utworzona za pomocą GetTerms.